پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی
 
چهارشنبه 01 خرداد 1398 -

رای به سایت :
72
محبوب
صفحه نخست ›› امنیتی و دفاعی ›› حوزه 311 امام جعفر صادق (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی
0
محبوب  
رای به خبر :
لفاظی جدید جاعل نیوز
لفاظی جدید جاعل نیوز

مثل این که دوباره به آمدنیوز داعشی فشار اومده
calendar
تاریخ : 1397/07/10 - 12:32

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی  حوزه 311 امام جعفر صادق (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،پس از حمله موشکی دیروز سپاه پاسداران بنگاه خبرپراکنی آمد نیوز در خبری اعلام کرد که سه موشک از شش موشک شلیک شده به هدف نخورده و سقوط کرده اند.
اما واقعیت ماجرا چیست؟ آیا موشک‌های سپاه در کرمانشاه سقوط کردند!؟

وقتی که ضدانقلاب جدا شدن بدنه موشک بالستیک از سر جنگی را سقوط موشک حساب می کند. در موشک‎های جدید بالستیک، سرجنگی جدا شونده است یعنی بخش مربوط به محموله انفجاری پس از مرحله اوجگیری از موشک جدا شده و به سمت زمین حرکت می‎کند.

خانواده موشک‎های بالستیک راهبردی (استراتژیک) ایرانی که بیشترین تعداد آنها را نمونه‎های گوناگون شهاب تشکیل می‎دهند از انواع این سرجنگی‎ها بهره‎مند هستند که هر یک مربوط به عملیات خاصی است. این کلاهک‎ها صرف نظر از ثابت یا جدا شونده بودن، دستکم از سه وجه قابل بررسی و مقایسه هستند: وجود قابلیت هدایت، خصوصیات شکلی و نوع محموله جنگی.

در صورت جدا شونده نبودن، وجود قابلیت هدایت و تصحیح مسیر برای کلاهک بستگی به خود موشک دارد. عمده موشک‎های بالستیک با استفاده از سامانه کنترل بردار رانش راهبری(کنترل) می‎شوند بنا بر این پس از اتمام سوخت و خاموش شدن پیشران، قابل هدایت و راهبری نیستند.

سرجنگی‎های جدا شونده نیز معمولاً ‌فاقد هدایت هستند و از اینرو به صورت ذاتاً‌ پایدار طراحی می‎شوند تا پس از ورود مجدد به جو و ایجاد نیروهای آیرودینامیکی بر اثر حرکت روی بدنه به سمت زمین جهت گرفته و به مختصات انتهایی مسیر حرکت خود برسند.

وقتی مخاطبینت را احمق فرض میکنی؟!

رسانه ضدانقلاب آمدنیوز هنوز نمیداند که ارتش آزاد در شمال سوریه و در مرز ترکیه حضور دارد، نه در شرق سوریه
داعش تنها در بوکمال یک منطقه کوچک را تحت کنترل دارد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 19169مطالب مرتبط