پایگاه مقاومت بسیج مسجد جامع ابوذر
 
دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 -

رای به سایت :
688
محبوب
صفحه نخست ›› امنیتی و دفاعی ›› حوزه 317 امام رضا (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج مسجد جامع ابوذر
6
محبوب  
رای به خبر :
تفکر بسیجی قدرتمندترین گروه تروریستی جهان را به خاک مذلت نشاند
امام جماعت مسجد جامع ابوذر:

تفکر بسیجی قدرتمندترین گروه تروریستی جهان را به خاک مذلت نشاند

امام جماعت مسجد جامع ابوذر:با بیان این که تفکر مقاومت منجر به شکست داعش شد، از داعیه داران مذاکره خواست برای ملت توضیح دهند بعد از پنج سال مذاکره چه چیزی جز افزایش تحریم ها و فشارها عاید ملت شده است؟
calendar
تاریخ : 1396/09/10 - 03:54

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج مسجد جامع ابوذر  حوزه 317 امام رضا (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،بمناسبت هفته بسیج مراسم شامگاه مشترک بسیجیان حوزه 317 امام رضا(ع) با حضور سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی، قاسمی فرمانده حوزه 317 امام رضا(ع)، فرماندهان پایگاه‌های تابعه و بسیجیان این حوزه در مسجد جامع ابوذر برگزار شد.

حجت الاسلام سیدمهدی موسوی نیا،با تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر داعش، خطاب به آن هایی که می گفتند کار سوریه و عراق را به دیپلمات ها واگذار کنید، گفت: مقاومت در برابر بزرگترین و مجهزترین گروه تروریستی جهان منجر به شکست این گروه شد، اکنون داعیه داران مذاکره برای ملت توضیح دهند بعد از پنج سال مذاکره هسته ای با اروپا و آمریکا چه جیزی جز افزایش تحریم ها و فشارها عاید ملت شده است؟

ایشان افزودند: به مناسبت هفته بسیج، بسیج را تفکری خواند که محدود به افراد با عنوان «بسیجی» نیست و تصریح کرد: بسیاری از مردم هستند که بدون ثبت نام در سازمان بسیج، صاحب این تفکرند و در زمان نیاز بسیجی وار وارد میدان می شوند.

افرودند:بسیج یک نهاد بسیار مهم و فراگیر در انقلاب است که در تمامی تار و پود جامعه اسلامی ما تنابیده شده، یک نهاد و مجموعه ای که تمامی افراد و اقشار جامعه را دربرمیگرد.

امام جماعت مسجد جامع ابوذر بسیج را دارای ویژگی های بسیاری برشمرد و اظهار کرد: تفکر و روحیه ی انقلابی از زیر ساخت های مهم بسیج است، و یکی از افتخارات مهم اش خدمت خالصانه و بی منت در هر عرصه ای که نیاز است.

ولایتمداری از دیگر ویژگی هایی فرد بسیجی بود که حجت الاسلام والمسلمین موسوی نیا به آن اشاره و خاطر نشان کرد : مجموعه ای که کارآمد و توانمندی های بسیاری دارد و اقشار مختلف جامعه را پوشش میدهد از ویژگی ولایتمداری بهره مند است و مراقب حدود شرعی و دینی و اطاعت پذیری و ولایت مداری است.

وی تاکید کرد: بسیج  فرا جناحی است و هم فرا ملی و اخیراً هم فرا منطقه ای شده است و الگویی مناسب در کشورهای اسلامی بوده و پایه گذاری آن توسط بسیج و سپاه کشورمان میباشد

حجت الاسلام موسوی نیا با اشاره به زلزله اخیر کرمانشاه و تشکر از مردم برای یاری حادثه دیدگان، این زلزله را آزمونی خواند که ملت ایران در همدلی و هم دردی با زلزله زدگان از آن سربلند بیرون آمدند. امام جماعت مسجد جامع ابوذر در همین رابطه به حضور انقلابی رهبر معظم انقلاب در میان زلزله زدگان و مشاهده وضعیت ایشان از نزدیک و بدون واسطه و هم دردی کردن با حادثه دیدگان پرداخت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12159مطالب مرتبط