پایگاه مقاومت بسیج مسجد جامع ابوذر
 
جمعه 03 خرداد 1398 -

رای به سایت :
688
محبوب
صفحه نخست ›› امنیتی و دفاعی ›› حوزه 317 امام رضا (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج مسجد جامع ابوذر
4
محبوب  
رای به خبر :
امروز بسیج فقط یک نهاد نیست/ همه باید روحیه بسیجی را در خود تقویت کنیم
فرمانده ناحیه شهید محلاتی:

امروز بسیج فقط یک نهاد نیست/ همه باید روحیه بسیجی را در خود تقویت کنیم

فرمانده ناحیه شهید محلاتی گفت: امروزه بسیجی ما باید دارای بصیرت و مسئولیت پذیر باشد، دشمن را بشناسد و حق را از باطل تشخیص دهد.
calendar
تاریخ : 1396/09/10 - 04:26

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج مسجد جامع ابوذر  حوزه 317 امام رضا (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،بمناسبت هفته بسیج مراسم شامگاه مشترک بسیجیان حوزه 317 امام رضا(ع) با حضور سرهنگ محمدی فرمانده ناحیه شهید محلاتی، قاسمی فرمانده حوزه 317 امام رضا(ع)، فرماندهان پایگاه‌های تابعه و بسیجیان این حوزه در مسجد جامع ابوذر برگزار شد.

جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، سپس فرمانده ناحیه شهید محلاتی ضمن تبریک بمناسبت آغاز امامت حضرت مهدی(عج) و هفته بسیج، پیرامون تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی(ره) نکاتی را بیان نمود و افزود: شجره طیبه بسیج میراث گران قدر معمار کبیر انقلاب و یکی از ثمرات مبارک انقلاب شکوهمند ایران است، بسیج لشگر مخلص خدا همواره در همه مراحل با بصیرت مثال زدنی، هوش و غیرت سرشار خود از انقلاب اسلامی حمایت کرده و نقش بی بدیلی در اقتدار نظام اسلامی در جهان داشته است.

وی با اشاره به این که بسیج الگویی مطلوب برای کشورهای مسلمان جهان محسوب می شود، تصریح کرد: امروز بسیج فقط یک نهاد نیست بلکه به یک فرهنگ بزرگ تبدیل شده و دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده است. همه باید روحیه بسیجی را در خود تقویت کنیم، چرا که این روحیه ایران اسلامی را به اوج قله‌های افتخار می برد.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه بزرگ‌ترین سرمایه کشور جوانان هستند و همه باید رهرو شهدا باشیم، افزود: برای نگه‌داشتن خون شهیدان بایستی با جان‌ و دل برای انقلاب تلاش کنیم و جمهوری اسلامی ایران برخلاف میل ابرقدرت‌های جهان با ایستادگی در برابر هجمه ابرقدرت‌ها و همراهی مردم و مسئولان توانست به مسیر خود ادامه دهد.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای بسیجی در هشت سال دفاع مقدس عملکرد بسیار مطلوبی داشته‌اند و ثابت کرده‌اند که در عرصه‌ جنگ سخت از مجموعه نیروهای کارآمد انقلاب اسلامی هستند.

در ادامه فرمانده ناحیه شهید محلاتی با اشاره به بیانات امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در خصوص بسیجیان خاطر نشان کرد: امروزه بسیجی ما باید دارای بصیرت و مسئولیت پذیر باشد، دشمن را بشناسد و حق را از باطل تشخیص دهد. در حال حاضر شرایط سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور ما یک شرایط پیچیده است و بسیجی می‌تواند موفق شود که صاحب بصیرت باشد.

پیش از سخنان فرمانده ناحیه شهید محلاتی، قاسمی‌ فرمانده حوزه 317 امام رضا(ع) ضمن عرض خیر مقدم و تبریک بمناسبت هفته بسیج، به تشریح برنامه‌های اجرا شده در سطح حوزه و پایگاه‌های تابعه در هفته بسیج پرداخت.

در پایان توسط فرمانده ناحیه شهید محلاتی از فرماندهان و فعالین بسیجی در سطح حوزه و پایگاه‌های تابعه تقدیر و تشکر بعمل آمد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12159مطالب مرتبط