پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع)
 
سه شنبه 27 آذر 1397 -

رای به سایت :
286
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 313 امام محمد تقی (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع)
9
محبوب  
رای به خبر :
ولایت فقیه بزرگ‌ترین سرمایه مردم ایران است
آیت اله شاه آبادی اظهار داشتند :

ولایت فقیه بزرگ‌ترین سرمایه مردم ایران است

آیت الله شاه آبادی رئیس موسسه غدیر شناسی کشور گفت: ولایت فقیه یکی از بهترین نعمت های خداوند و بزرگ ترین سرمایه مردم ایران است که باید خدا را به خاطر این نعمت الهی شاکر باشیم.
calendar
تاریخ : 1396/10/24 - 09:27

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع)  حوزه 313 امام محمد تقی (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، آیت الله شاه آبادی گفت: ولایت فقیه یکی از بهترین نعمت های خداوند و بزرگ ترین سرمایه مردم ایران است که باید خدا را به خاطر این نعمت الهی شاکر باشیم.

آیت الله سعید شاه آبادی رئیس موسسه غدیر شناسی کشور  گفت: برای انسان صالح بودن تنها کافی نیست بلکه باید مصلح نیز بود.

رئیس موسسه غدیر کشور با تاکید بر اینکه همه باید با وحدت برای رشد و تعالی کشور تلاش کنیم گفت: ملت ایران را عاشقان ولایت فقیه، فداکار در راه خدا و مقاوم در برابر استکبار هستند.

آیت الله شاه آبادی اظهار داشت: حضور مردم در عرصه‌های سیاسی و فرهنگی یکی از نعمت‌ها برای انقلاب اسلامی و مسئولین نظام محسوب می شود که همواره نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده است.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در دفاع مقدس ایستادگی و مقاومت مثال زدنی را از خود نشان داد، تاکید کرد: به پاس وفاداری رزمندگان اسلام، ایران امن ترین کشور دنیا است و این امر به برکت خون شهدا تحقق یافت.

آیت الله شاه آبادی در ادامه رمز پیروزی ما در دفاع مقدس راحضور همه جانبه مردم پشت سر امام دانست و  افزود: امروز دشمن بیش از هر زمانی دیگر  از طریق فضای مجازی بر فرهنگ و هویت جوانان و خانواده‌های این مرز و بوم هجوم آورده است و در معرض یک تهاجم فرهنگی گسترده و جنگ فرهنگی بزرگ قرار داریم که باید مثل 8 سال دفاع مقدس با حضور بابصیرت خود در مقابله با این تهاجم فرهنگی ایستادپی کنیم و دشمن را نومید سازیم.

وی در پایان گفت: امید است به برکت این نظام روز به روز جامعه اسلامی در مسیر پیشرفت و تعالی گام بردارد و اجازه ندهیم در برخورد با مسائل اجتماعی دچار مشکل شویم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5292مطالب مرتبط