پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع)
 
سه شنبه 27 آذر 1397 -

رای به سایت :
286
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 313 امام محمد تقی (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع)
8
محبوب  
رای به خبر :
فعالیت‌های شهید ستاری مصداق بارز کار جهادی بود .
حجت الاسلام والمسلمین جلیلی صفت گفت :

فعالیت‌های شهید ستاری مصداق بارز کار جهادی بود .

جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ج. ا.ا فعالیت‌های شهید ستاری را مصداق بارز کار جهادی دانست و گفت: شعار این شهید ما می‌توانیم بود.
calendar
تاریخ : 1396/10/24 - 09:41

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع)  حوزه 313 امام محمد تقی (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش فعالیت‌های شهید ستاری را مصداق بارز کار جهادی دانست و گفت: شعار این شهید ما می‌توانیم بود

حجت الاسلام والمسلمین احمدجلیلی صفت جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار کرد: به فرموده قرآن کریم همه انسان‌ها طعم مرگ را خواهند چشید، اما چه بهتر است که مرگ ما با شهادت در راه خدا رقم بخورد.
وی با اشاره به جایگاه شهید ستاری و دیگر قهرمانان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: نهاجا مدیون شهید ستاری و همرزمان شهیدش است، چرا که او کم حرف می‌زد و بسیار عمل می‌کرد.
جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار داشت: شهادت شهید ستاری و همرزمانش ضایعه‌ای جبران ناپذیر و خسارتی بسیار بزرگ و سنگین برای ما بود چرا که افکار بلند، علم و دانش شهید ستاری با شهادت او دفن شد.
 وی با اشاره به اینکه در شرایط معمول و متداول همه یکسان هستند، اما در دگرگونی‌های جامعه، در فتنه‌ها و جنگ‌ها است که جوهره وجودی انسانها آشکار و نمایان می‌شود، افزود: شهید ستاری و همرزمانش این جوهره و غیرت را در دوران دفاع مقدس از خود نشان دادند.
حجت الاسلام والمسلمین جلیلی صفت با تاکید به این موضوع که شهید ستاری برنامه زیادی برای نیروی هوایی داشت، بیان داشت: کسی که بخواهد موفق باشد، باید تقوا و علم را هم ‌زمان داشته باشد و شهید ستاری نمونه بارز فرمانده عالم متخصص دانشمند، باهوش و از همه مهمتر مومن و با تقوا بود.
وی ادامه داد: شهید ستاری با وجود آنکه دریایی از علم ودانش بود اما همواره تواضع و فروتنی در رفتار ایشان نمایان بود، اما فعل و رزم شهید ستاری در میدان نبرد هم دوست و هم دشمن را مبهوت خود می‌کرد.
جانشین رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه یکی از شعارهای شهید ستاری «ما می توانیم بود»، خاطر نشان کرد: این شهید بزرگوار این شعار مهم را سرلوحه فعالیت خود قرار داده بود و امروز همه کارکنان نیروی هوایی باید از این روحیه شهید ستاری درس بگیرند.
وی در پایان تصریح کرد: شهید ستاری در میدان جنگ با طرح‌های تاکتیکی که ارائه می‌کرد توانست ده‌ها جنگنده دشمن را به خاک ذلت بنشاند.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5292مطالب مرتبط