پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع)
 
چهارشنبه 01 خرداد 1398 -

رای به سایت :
286
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 313 امام محمد تقی (ع) ›› پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع)
2
محبوب  
رای به خبر :
فرمانده جدید نیروی هوایی ارتش
فرمانده جدید نیروی هوایی ارتش

فرمانده معظم کل قوا طی حکمی، در مورخه 97/05/28 امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» را به عنوان فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب فرمودند.
calendar
تاریخ : 1397/05/29 - 10:46

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج سیدالشهداء (ع)  حوزه 313 امام محمد تقی (ع)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،امیر نصیرزاده بنا بر راهبرد «جانشین‌پروری در نیروهای مسلح» که از سوی فرمانده معظم کل قوا مطرح شده است، به این سمت منصوب شد.

گفتنی است؛ امیر نصیرزاده مرداد ماه سال گذشته، با پیشنهاد امیر شاه‌صفی و تصویب فرمانده وقت کل ارتش، به عنوان جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش معرفی و جایگزین امیر «برخور» در این سِمت شد. وی پیش از آن معاون هماهنگ کننده نهاجا بود.

وی دارای نشان‌های «ورزش»، «ایثار»، «عالی»، «کارشناسی ارشد»، «دوره اول دانشکده افسری»، «دافوس»، «دوره دوم دانشکده افسری»، «دوره سوم دانشکده افسری» و «مقدماتی» است که نشان خلبانی جنگنده را نیز بر سینه دارد.

امیر نصیرزاده در خصوص تهدیدات علیه کشورمان عنوان می‌کند: کشور ما امروز با تهدیدات مختلف از قبیل تهدید نرم، سخت و نیمه سخت مواجه است که این امر لزوم آمادگی نیروهای مسلح را بیش از پیش نمایان می‌کند.

 

وی می‌افزاید: ارتش جمهوری اسلامی ایران یک ارتش با بصیرت و دشمن شناس است که به موقع تهدیدات را شناسایی کرده و به آن پاسخ می‌دهد.

فرمانده جدید نیروی هوایی ارتش دیدگاه خود در خصوص سربازان را هم اینگونه بیان می‌کند: سربازان از عوامل اقتدار در حوزه سازندگی و دفاعی کشور هستند و خیلی از آن‌ها متخصصان فردای کشور به شمار می‌روند.

امیر نصیرزاده همچنین از سربازان خواسته است تا با عملی کردن آموزش‌ها و آموخته‌های خود، خدمت مقدسی را در راه اعتلا و سربلندی کشورمان انجام دهند و از لحظه لحظه این مدت سربازی نهایت استفاده را در خودسازی و آماده شدن برای آینده کشور ببرند.

 

وی در خصوص قدرت نیروی هوایی ارتش هم می‌گوید: نیروی هوایی از مؤلفه‌های اصلی قدرت دفاعی کشور به شمار می‌رود و با داشتن پیشرفته‌ترین تجهیزات نظامی، جزو قدرتمندترین نیروهای مسلح منطقه است. همچنین متخصصان جوان و دانشمندان نهاجا گام‌های مهمی را در زمینه ساخت، بهینه سازی و به روز نگهداشتن قطعات، تجهیزات و نیازمندی‌های فنی خود برداشته‌اند.
امیر نصیرزاده عملیات بغداد را نیز از بارزترین مصادیق و نمادهای قدرت هوایی می‌داند که موجب لغو برگزاری کنفرانس کشورهای غیر متعهد در بغداد شد.

 

وی  از تلاش این نیرو برای نشر ارزش‌های دفاع مقدس و تبیین نقش نیروی هوایی ارتش در جنگ تحمیلی با استفاده از روش‌های نوین و تکنولوژی روز خبر داده و گفته است: امروزه از روش‌های نوین و تکنولوژی روز برای انتقال ارزش‌های دوران دفاع مقدس استفاده می‌شود که مورد علاقه نسل جوان نیز است. انتقال ارزش‌های آن دوران به جوانان پادزهری در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن است. در تلاشیم در حد وسع خود برای انتقال رشادت‌های نیروی هوایی ارتش در جنگ تحمیلی به نسل جوان اقداماتی را انجام دهیم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5292مطالب مرتبط