پایگاه مقاومت بسیج شهیده معصومه قید
 
دوشنبه 06 خرداد 1398 -

رای به سایت :
567
محبوب
صفحه نخست ›› پوستر ›› حوزه 312 طوبی ›› پایگاه مقاومت بسیج شهیده معصومه قید
1
محبوب  
رای به خبر :
بی‌بی‌سی، لیدر تبلیغاتی «فتنه اقتصادی»
بی بی سی

بی‌بی‌سی، لیدر تبلیغاتی «فتنه اقتصادی»

در برخورد با آشوبگران، ملاحظات حقوق بشری آمریکا را رعایت کنید.
calendar
تاریخ : 1396/10/19 - 10:32

وب‌سایت بی بی سی فارسی در گزارشی نوشت:

«مخالفان حرکت اعتراضی کنونی گفته‌اند که این اعتراضات منشاء خارجی دارد و حمایت برخی نهادهای بین‌المللی و دولت‌های دیگر از حق ایرانیان برای برخورداری از آزادی بیان و اجتماعات را دلیل این ارتباط و توجیه‌گر محکومیت این حرکت دانسته‌اند. یکی از تمهیدات نظام‌های غیرآزاد برای تحمیل اراده خود بر مردم و منصرف کردن آنان از طرح مطالبات مشروع خود، ترویج نظریه "دشمن‌هراسی" و تبلیغ این دیدگاه است که در ورای مرزها، دشمنانی صف کشیده و از میان تمامی ملل جهان، همین یک کشور "مستقل و آزاد" را برای اهداف شوم خود برگزیده‌اند».

این وب‌سایت ضدانقلاب در ادامه نوشت:

«در تفکر سیاسی جمهوری اسلامی، دشمن‌هراسی چنان اهمیتی یافته که به مضمونی دائمی در سخنرانی‌های سیاسی و حتی موضوعی برای "تحقیقات علمی" تبدیل شده و در شعارها و موضعگیری‌های عملی در زمینه سیاست خارجی انعکاس یافته است».

اغتشاشات اخیر، از ۷ دی ماه، زیر پرچم اعتراض به وضعیت اقتصادی از مشهد و نیشابور کلید خورد. اما وبسایت بی بی سی فارسی از۱۸ آذرماه، درست مقارن با تقدیم لایحه بودجه از طرف رییس جمهور به مجلس، صفحه ای را با عنوان «خرج زندگی» راه اندازی کرد که اولین گزارش منتشر شده در آن عنوان «وضع اقتصادی ایرانیان در دهه اخیر ۱۵ درصد بدتر شده است» بر خود داشت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 5271مطالب مرتبط