پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی
 
پنجشنبه 24 آبان 1397 -

رای به سایت :
659
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 312 طوبی ›› پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی
2
محبوب  
رای به خبر :
روند جریان انحرافی شرک در اسلام،  بیان شد
در شامگاه گذشته پایگاه کربلایی:

روند جریان انحرافی شرک در اسلام، بیان شد

کارگاه گل بوته های جوان با مربی گری هاتف و روند جریان فکری شرک و الحاد پس از رحلت پیامبر اعظم(ص)، در حسینیه مسجد حضرت علی(ع)، برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/08/26 - 23:08

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی  حوزه 312 طوبی  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، در آخرین شامگاه آبان این پایگاه، گل بوته های جوان با حضور هاتف مربی کارگاه، در حسینیه مسجد حضرت علی(ع)، گرد هم آمده و در باره روند جریان فکری شرک پس از رحلت پیامبر اعظم(ص)، گفتگو کردند.

هاتف به همراه خانواده اش از زائران اربعین امسال این مسجد بود، که در جلسه مورد استقبال جوانان کارگاه قرار گرفت، وی با تسلیت ایام عزای پدر امت اسلام و دو ذریه آن رسول بزرگوار، کلامی از مقام معظم رهبری در خصوص پیامبر رحمت بیان کرد:

«پیامبر اکرم(ص) راه نجات را به روی بشر باز کرد و راه اصلاح را بر روی بشر گشود، بشریت را در جاده ای تشویق به  حرکت کردکه حرکت در این جاده می تواند، مشکلات بشر را از بین ببرد، دردها را درمان کند».

مربی کارگاه افزود:  جریان انحرافی شرک و الحاد با دور شدن از اصول قرآن و عترت شروع شد وقتی، فدک غصب شد و به خاندان مطهر پیامبر رحمت(ص)، جسارت کرده و حق خلافت را از صاحب حق گرفتند، ادامه این خط انحرافی با دشمنی دشمنان سرسخت اسلام عجین شد و با وقایع تلخ عاشورا پیوند خورد.

او در خاتمه گفت: خون سالار شهیدان (سبط گرامی رسول الله(ص)) کشتی نجات عالم شد و امروز مسیر پیاده روی اربعین چراغ راه آزادگان جهان می شود تا به شناخت منجی بشریت بیانجامد. 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6032