پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی
 
چهارشنبه 29 اسفند 1397 -

رای به سایت :
659
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 312 طوبی ›› پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی
1
محبوب  
رای به خبر :
دیدار با مادر آسمانی شهید سیامک خازنه
دیدار با مادر آسمانی شهید سیامک خازنه

بانوان محله مقداد، برای تنفس هوای معطر خانه های شهدا در قالب طرح دیدار با مادران آسمانی، از مادر معظم شهید سیامک خازنه، تجلیل کردند.
calendar
تاریخ : 1397/02/24 - 23:50

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی  حوزه 312 طوبی  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، صبح امروز، تعدادی از بانوان محله مقداد از مسجد حضرت علی(ع)، در قالب طرح دیدار با مادران آسمانی به دیدار مادر معظم پاسدار شهید سیامک خازنه رفته و ضمن تجلیل از وی، از تنفس هوای معطر منزل شهید بهره مند شدند.

شهید خازنه، در بیستم مهر سال 38 در خانواده ای فرهنگی و معتقد به اصول دین متولد و دوران جوانی وی با مبارزات انقلابی سال 57 مصادف شد.

مادر شهید خازنه در توضیح فعالیت های سرباز مخلص حضرت روح الله(ره) گفت: وی در جریان راهپیمایی های قبل از پیروزی انقلاب به عنوان امدادگر داوطلب به مجروحین بیمارستان های تهران کمک می کرد.

مادر شهید ادامه داد: او جوانی با اخلاق نیکو، اهل نماز جماعت در مسجد بود و حضور دائمی در نماز جماعت صبح مسجد محل داشت.

مادر شهید اضافه کرد: پسرش در همان ابتدای انقلاب به عضویت سپاه پاسداران درآمد و آموزش های دفاعی و نظامی را تکمیل کرد و بلافاصله با شروع جنگ تحمیلی، مشتاقانه در دفاع از دین و آرمان های انقلاب به جبهه های نبرد شتافت، در جبهه که بود بکی از مبلغان دین نام سلمان را به جای سیامک به او پیشنهاد می دهد و او با خوشحالی می پذیرد و از آن روز به بعد از ما می خواهد او را با لقب سلمان صدا بزنیم. 

شهید سلمان(سیامک) در جبهه های غرب و در منطقه سقز مشغول خدمت می شود و در جریان عملیات مسلم، در محاصره گروه های کومله و دمکرات قرار می گیرد و پس از تحمل چند روز شکنجه متوالی در سالروز تولدش یعنی بیستم مهر و با شروع بهار بیست و سه سالگی خود در سال 61، به جمع شهدای کربلایی می پیوندد.

 در پایان این دیدار دعای فرج و زیارت عاشورا، قرائت شد و به روح بلند تمامی شهدا هدیه گردید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6032مطالب مرتبط