پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی
 
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -

رای به سایت :
659
محبوب
صفحه نخست ›› شهر ›› حوزه 312 طوبی ›› پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی
3
محبوب  
رای به خبر :
اجرای طرح آشنایی با محراب، در مسجد حضرت علی(ع)
اجرای طرح آشنایی با محراب، در مسجد حضرت علی(ع)

دانش آموزان دبستان مهر دانش به همراهی اولیاء و معلمین مدرسه در قالب طرح آشنایی با محراب، وارد مسجد حضرت علی(ع) شده و با نقاط مختلف مسجد آشنا شدند.
calendar
تاریخ : 1397/07/30 - 13:22

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی  حوزه 312 طوبی  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، صبح امروز دانش آموزان مقطع اول ابتدائی دبستان مهر دانش محله مقداد پیروزی به همراهی اولیاء و معلمین مدرسه در قالب طرح آشنایی با محراب، با عبور از زیر قرآن کریم وارد مسجد حضرت علی(ع) شده و توسط خادم و یکی از اعضای هیئت امنای مسجد مورد استقبال قرار گرفتند.

در این مراسم، دانش آموزان با صحبت یکی از اعضای هیئت امنای مسجد با آداب ورود و حضور در مسجد، همچنین نقاط مختلف مسجد از جمله، محراب مسجد و کاربرد آن که نمایش قبله و محل حضور امام جماعت است، محل قرار گرفتن مهر نماز، کتابخانه و محل قرار گرفتن قرآن ها و مفاتیح آشنا شدند.

از جمله موارد دیگری که توسط یکی از اعضای بسیج مسجد و مربی قرآنی برای کودکان توضیح داده شد، شهدای مدافع اسلام و انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس محله مقداد بود که، تصاویر آنان بر روی دیوار مسجد خودنمایی می کرد.

در پایان مراسم و پس از اهدای جوایزی از سوی هیئت امنا و بسیج مسجد، کودکان با پذیرایی مختصری بدرقه شده و با مراقبت اولیاء و مربیان خود به سمت مدرسه بازگشتند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6032مطالب مرتبط