پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی
 
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -

رای به سایت :
659
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 312 طوبی ›› پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی
5
محبوب  
رای به خبر :
موفقیت جامعه ایمانی در گرو ایمان، اتحاد و رهبری است
موفقیت جامعه ایمانی در گرو ایمان، اتحاد و رهبری است

حجت الاسلام حسینی امام جماعت مسجد حضرت علی(ع) در سخنانی که در جشن غدیر بیان داشت، موفقیت جامعه ایمانی را در گرو ایمان، اتحاد مردم و رهبری آن جامعه عنوان کرد که این درس ماجرای غدیر است.
calendar
تاریخ : 1397/06/09 - 22:36

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهیده مهدیه کربلایی هادی  حوزه 312 طوبی  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، حجت الاسلام حسینی امام جماعت مسجد حضرت علی(ع) در مراسم جشن شب غدیر با تحلیلی کوتاه از جریان غدیر دلایل موفقیت یک جامعه ایمانی را بیان کرد.

وی با تبریک عید بزرگ غدیر و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: موفقیت های یک جامعه ایمانی در گرو سه مطلب اساسی است که عبارت از، ایمان و اتحاد همه مردم و سوم رهبری آن جامعه می باشد، لذا در ماجرای غدیر، دستوری که از طرف پروردگار به پیامبر اسلام(ص) ابلاغ شد، تکمیل شدن این محورهای موفقیت بود و وحی این آیه قرآن کریم تکمیل کننده دین اسلام عنوان شد.

وی در ادامه افزود: ما می بینیم که پس از رحلت رسول گرامی اسلام(ص)، برای این که جامعه ایمانی را منحرف کنند، این رکن اساسی یعنی رهبری الهی جامعه را مورد حمله قرار می دهند که امروز زیان آن را با بوجود آمدن تفرقه و تزلزل پایه ایمانی جامعه جهانی مسلمانان مشاهده می کنیم و دشمنان از این موضوع سوء استفاده می کنند.

حجت الاسلام حسینی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ما به کمک همین سه رکن به پیروزی رسید، لذا دشمن تلاش می کند به این ارکان ضربه بزند، خصوصاً در این دوران جنگ نرم و جنگ اقتصادی، فلش سؤالات را به سمت رهبری می برند؛ در حالی که دولت و مجلس با انتخاب مردم بر سر کار آمده اند، سعی دارند رهبری را بابت اشتباهات قوای اجرایی مقصر جلوه دهند و این توطئه دشمنان است.

امام جماعت مسجد حضرت علی(ع) در خاتمه موضوع مورد بحث گفت: ما در حال حاضر در جنگ نرم با زیر شاخه اقتصادی آن هستیم و خاصیّت این جنگ مشکلاتی است که با خیانت برخی خائنین در داخل به آن دامن زده می شود، به هر حال، ما در هشت سال دفاع مقدس، از لحاظ امکانات ضعیف بودیم اما روحیه ایمان و اتحاد مردم سبب پیروزی شد، امروز که از نظر امکانات قوی تر شده ایم، مراقبت کنیم، خودسازی داشته باشیم، زیرا که دشمن روحیه ایمان و اتحاد ما راهدف قرار داده است، مواظب باشیم در زمین دشمن بازی نکنیم. 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6032مطالب مرتبط