پایگاه مقاومت بسیج صابره
 
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -

رای به سایت :
331
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه 316 حضرت رباب (س) ›› پایگاه مقاومت بسیج صابره
6
محبوب  
رای به خبر :
این همه لشکر آمده،به عشق رهبر آمده
این همه لشکر آمده،به عشق رهبر آمده

جمع کثیری از مردم در سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و مراسم سخرانی رهبر معظم انقلاب شرکت کردند.
calendar
تاریخ : 1397/03/16 - 02:12

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج صابره  حوزه 316 حضرت رباب (س)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ،همزمان با سالگرد رحلت امام خمینی (ره) بیانگذار انقلاب اسلامی مراسم گرامیداشت آن رهبر فرزانه در چهاردهم خرداد ماه در مرقد مطهر امام برگزار گردید که در این مراسم از اقشار مختلف مردم و مسئولین،بسیجیان،داشجویان،داش آموزان،طلاب و سیاسون و بسیاری از مقامات دولتی شرکت داشتند.

 

به مناسبت همزمانی رحلت آن امام راحل با ایام ضربت خوردن و شهادت جانسوز امام علی (ع) و شب های قدر می توان به بخش های مختلفی از این مراسم همچون سخنرانی،مرثیه خوانی و مدیحه سرایی و عزاداری و سرودن اشعار آئینی مذهبی اشاره کرد؛که از مهم ترین بخش های این مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری در مرقد مطهر امام خمینی (ره) بود که خلاصه بیانات ایشان به شرح زیر است:

از برخی حرف های بعضی از دولت های اروپایی اینجور بر می آید که توقع دارند ملت ایران هم تحریم ها را تحمل کند و هم از فعالیت هسته ای خود دست بکشد و محدودیت ها را ادامه دهد. من به این دولت ها می گویم بدانند که خواب آشفته تعبیر نمی شود.

ملت و دولت ایران تحمل نمی کند هم تحریم شود و هم "حبس هسته ای" باشد. سازمان انرژی هسته ای موظف است سریعا آمادگی لازم برای رسیدن به 190 هزار سو را فعلا در چهارچوب برجام فراهم کند و برخی مقدمات دیگر را که رئیس جمهور دستور داده از فردا آغار کند.

کمک کنندگان  این به جنگ روانی دشمن در داخل،امروز در صدد این هستند که یک شکل معیوب از برجام را بر کشور تحمیل کنند.دولت های خارجی به دنبال این هستند و عده ای در داخل هم تبلیغ می کنند که اگر این نشود، جنگ می شود.این همان خواست دشمن است.

مردم عزیزمان را از دو دستگی و دو قطبی بر حذر میداریم و به نصرت الهی اطمینان داریم و شک نداریم که ملت ایران با این ایمان و انگیزه و با این امید،قطعا پیروز خواهد شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 8081مطالب مرتبط