پایگاه مقاومت بسیج نجمیه
 
پنجشنبه 02 اسفند 1397 -

رای به سایت :
839
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 316 حضرت رباب (س) ›› پایگاه مقاومت بسیج نجمیه
5
محبوب  
رای به خبر :
چهارمین کارگاه مادران چراغ خانه با موضوع سواد رسانه ای برگزار شد
چهارمین کارگاه مادران چراغ خانه با موضوع سواد رسانه ای برگزار شد

به همت بسیجیان پایگاه نجمیه، چهارمین کارگاه مادران چراغ خانه با موضوع سواد رسانه ای و با سخنرانی دکتر چراغی از ساعت ۹ تا ۱۲در سرای محله مینا برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/10/23 - 23:55

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج نجمیه  حوزه 316 حضرت رباب (س)  ناحیه مقاومت بسیج شهید محلاتی ، به همت بسیجیان پایگاه نجمیه، چهارمین کارگاه مادران چراغ خانه با موضوع سواد رسانه ای و با سخنرانی دکتر چراغی  از ساعت ۹ تا ۱۲در سرای محله مینا برگزار شد.

دکتر چراغی مدرس حوزه علمیه قم در رابطه با فرهنگ سازی در شبکه های اجتماعی سخنانی را بیان کرد.

وی اظهار داشت: تهاجم فرهنگی، توسط فضای سایبری بهترین راه برای نظام سرمایه داری است چرا که غالب مجریان فضای مجازی و اطلاعاتی دنیا، یهودیان هستند به همین منظور زندگی به سبک آمریکایی ها از طریق بازی های رایانه ای و مجلات و... گسترش یافته است.

مدرس حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: رابرت مرداک یک فرد یهودی است که برای رسیدن به اهداف خود، فقط روی جامعه اسلامی به خصوص زنان جامعه مسلمان، متمرکز شده است تا با حملات خاموش و نرم خود سلایق زنان را به میل خودش سوق دهد.

حجت الاسلام چراغی با اشاره به سخنان امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی که میفرمایند: در حال حاضر، اشغالگر مشغول اشغالگریست که نه امریکاست نه اسرائیل بلکه شبکه های اجتماعی که در بافت آنها فرو رفته است، گفت: اعتیاد اینترنتی در ایران به این شکل است که ۹ درصد معتاد داریم و یکی از راه های شناخت معتاد اینترنتی بدین گونه است که اگر شخصی در آخر شب و در اول صبح تلفن همراه خودرا چک کند نشانه های یک فرد معتاد به اینترنت را داراست.

سخنران این کارگاه، در انتها به آسیب های فضای مجازی از جمله منزوی شدن، اعتیاد اینترنتی و تردید زناشویی اشاره کرد.

لازم به ذکر است که این کارگاه به همت خانم شیرازی مسئول امور مساجد منطقه دارالمومنین تهران، بسیجیان پایگاه نجمیه و همچنین پایگاههای تابعه حوزه ۳۱۶حضرت رباب (سلام الله علیها) در سرای محله برگزار شد و در انتهای برنامه تعداد زیادی کتاب با نام "شیعه پاسخ میگوید" از آیت الله العظمی مکارم شیرازی به حاضرین در کارگاه سواد رسانه ای اهدا شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 14545مطالب مرتبط